Czas pracy

foto

kadry i płace na rzecz początkujących

kadry i płace na rzecz początkujących książka Pierwszego stycznia weszła w życie Ustawa o Pracowniczych Planach Kapitałowych. Pomimo tego, że o PPK jest w mediach głośno, wciąż potrzeba merytorycznej, szczegółowej znajomości na temat ich wdrażania. Najwięksi pracodawcy będą musieli zmierzyć się z tym wyzwaniem wcześniej 1 lipca tego roku, a następni kolejno w sześciomiesięcznych.

Kategoria: Czas pracy
Dodany: 2020-06-15
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Zobacz komu skrócony czas pracy w koronawirus

Zobacz komu skrócony czas pracy w koronawirus - nowe rozporządzenie dotyczące dokumentacji pracowniczej, jakie obowiązuje od 01 stycznia 2019 r. wprowadza przemiany w zakresie sposobu prowadzenia i przechowywania dokumentacji m.in. z obszaru czasu pracy. Dokumentację taką trzeba konstruować rozdzielnie dla każdego pracownika - w formie tradycyjnej lub elektronicznej. Do nowych wymogów należy uregulować wygląd podstawowego dokumentu z tego obszaru, czyli ewidencję czasu pracy.

Kategoria: Czas pracy
Dodany: 2020-06-10
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Zobacz ile wynosi czas pracy w koronawirus

Zobacz ile wynosi czas pracy w koronawirus - nowe rozporządzenie dotyczące dokumentacji pracowniczej, jakie obowiązuje od 01 stycznia 2019 r. wprowadza przemiany w zakresie sposobu prowadzenia i przechowywania dokumentacji między innymi z zakresu czasu pracy. Dokumentację taką trzeba konstruować rozdzielnie na rzecz każdego pracownika - w formie tradycyjnej innymi słowy.

Kategoria: Czas pracy
Dodany: 2020-05-27
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Koronawirus a Ustalanie pracy w godzinach nadliczbowych

Koronawirus a Ustalanie pracy w godzinach nadliczbowych z powodu przekroczenia dobowej normy czasu pracy i czas pracy to przede wszystkim dokonywanie optymalnych wyborów. Odpowiedziana zrzeszenie przygotowująca się do planowania, ewidencjonowania i rozliczania czasu pracy powinna dokonywać wyborów mając na uwadze charakter przede wszystkim charakter wykonywanej rzez pracownika pracy. W czasie webinarium słuchacze poznają cała kafeterię.

Kategoria: Czas pracy
Dodany: 2020-05-11
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Przepisy dotyczące mobbingu W języku angielskim

Przepisy dotyczące mobbingu. W języku angielskim mob oznacza napaść na kogoś, nagabywać, atakować. Definicja mobbingu mówi o działaniach, jakie mają miejsce w dłuższej perspektywie czasu o charakterze powtarzającym się, jakich celem jest wyrządzenie psychicznego i nieraz fizycznego bólu. Nakierowany jest niejednokrotnie na jedną osobę, toż może również tyczyć się grupy ludzi. Z roku.

Kategoria: Czas pracy
Dodany: 2020-04-30
Komentarze: 1

Zobacz więcej ...

foto

Delegacje podróże służbowe 2020 rozkład przebiegu

Delegacje podróże służbowe 2020 rozkład przebiegu pojazdu użyteczne wskazówki rozliczania zapoznanie uczestników z zasadami rozliczania delegacji polskich i zagranicznych. W trakcie artykułu zostanie przedstawione aktualne orzecznictwo sądowe także interpretacje organów podatkowych, jakim sposobem tak jak rozbieżności.

Kategoria: Czas pracy
Dodany: 2020-02-21
Komentarze: 1

Zobacz więcej ...

foto

Pozapracownicze formy zatrudniania listopada

Pozapracownicze formy zatrudniania. listopada upłynie optymalny zakres zatrudnienia pracownika na umowę czasową. Optymalne Delegowanie pracowników z Polski i do Polski. Duża skala z Polski delegowanych zostało ok tys. osób - czyli proc. wszystkich w UE. Najwięcej pracowników z Polski pracuje w sektorze budowlanym, przemyśle, edukacji, ochronie zdrowia i zajęciach socjalnych. Pracownicy mobilni:.

Kategoria: Czas pracy
Dodany: 2020-01-18
Komentarze: 1

Zobacz więcej ...

foto

Tworzenie Funduszu świadczeń socjalnych Opodatkowanie

Tworzenie Funduszu świadczeń socjalnych. Opodatkowanie uczniów i studentów. Polskie firmy delegują do pracy za granicą ponad tys. najwięcej w UE pracowników, z czego około tyś. podmiotów wysyła do innych państw ponad osób. Polscy pracownicy wykonują usługi po największej części w branży budowlanej, transportowej dodatkowo.

Kategoria: Czas pracy
Dodany: 2020-01-17
Komentarze: 1

Zobacz więcej ...

Copyright © 2019 kurs kadry i płace online opinie