PPK

foto

PPK 2020 jednostki sektora publicznego

PPK 2020 jednostki sektora publicznego obowiązkiem wynikającym z ustawy o PPK, każdego pracodawcy, w tym jednostek sektora finansów publicznych, jest terminowe utworzenie PPK, rozumiane jako zrealizowanie wyboru instytucji finansowej zarządzającej PPK także zawarcie umów składających się na PPK. Program szkolenia.

Kategoria: PPK
Dodany: 2020-02-21
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Od stycznia roku pracodawcy wypełniają nowy wzór świadectwa

Od stycznia roku pracodawcy wypełniają nowy wzór świadectwa pracy. Ponadto od stycznia zlikwidowano kłopotliwy obowiązek wydawania świadectw pracy po miesiącach trwania umów terminowych. Świadectwo pracy wydajemy obecnie nie prędzej wtedy, kiedy przerwa wśród umowami (terminowymi czy bezterminowymi) jest dłuższa niż dni. Jednak są też przepisy.

Kategoria: PPK
Dodany: 2020-02-15
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Od stycznia roku pracodawcy wypełniają nowy

Od stycznia roku pracodawcy wypełniają nowy zależność świadectwa pracy. Ponadto od stycznia zlikwidowano kłopotliwy obowiązek wydawania świadectw pracy po miesiącach trwania umów terminowych. Świadectwo pracy wydajemy obecnie nie wcześniej wtedy, podczas gdy przerwa pośród umowami (terminowymi to znaczy bezterminowymi) jest dłuższa niż dni. Jednak są też przepisy przejściowe, które sprawiają, że świadectwa za niektóre umowy musimy wydać do samego końca czerwca Ponadto od stycznia obowiązują.

Kategoria: PPK
Dodany: 2020-01-20
Komentarze: 3

Zobacz więcej ...

Copyright © 2019 kurs kadry i płace online opinie