Prawo pracy

foto

Zatrudnianie pracowników w formie telepracy Jest

Zatrudnianie pracowników w formie telepracy. Jest niemal pewne, że sprawa nowego kodeksu pracy – a jeśli nawet nie formalnie całego kodeksu, to innowacyjnych standardowych ustaw – wróci do Sejmu z niemal 100-procentową pewnością wejścia w życie od 1 stycznia 2020 r. wróci zaraz po wyborach. Zmiany w kodeksie pracy przewidują miedzy innymi ujednolicenie czasu urlopu. Po zmianach pracownikom ma przysługiwać 26 dni wolnych od pracy. Takie zmiany jednak.

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2020-06-16
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Zobacz mikropożyczka 5000 jak złożyć wniosek w związku

Zobacz mikropożyczka 5000 jak złożyć wniosek w związku z panującą epidemią koronawirusa państwo przygotowało pęk tarczy antykryzysowej, ze względu któremu przedsiębiorcy będą mogli zyskać między innymi dodatkowe środki na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia aktywności gospodarczej. Środki te da zapożyczenie językowe 5000 złotych dla mikroprzedsiębiorców. Sprawdźmy, jakie warunki.

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2020-05-21
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

ile wynosi świadczenie postojowe w Tarcza antykryzysowa przewiduje

ile wynosi świadczenie postojowe w Tarcza antykryzysowa przewiduje pomoc na rzecz samozatrudnionych. Zgodnie z jej zapisami w związku z przestojem spowodowanym epidemią koronawirusa samozatrudnieni mogą polegać świadczenie postojowe. Zapomoga ta wypłacana będzie poprzez ZUS. Czy każdy samozatrudniony otrzyma pomoc? W jakiej kwocie?.

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2020-05-21
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

jak zgłosić kontrole Kontrole PIP w czasie

jak zgłosić kontrole Kontrole PIP w czasie kryzysu 2020 sytuacja zmienia funkcjonowanie firm, toż wprowadza także wiele przemian w funkcjonowaniu artykułów prawa pracy. Zapraszamy do udziału w webinarium Kontrole PIP w czasie kryzysu, podczas którego dowiedzą się Państwo jak bezstresowo wyprzedzić kontrolę PIP, ze szczególnym uwzględnieniem kontroli PIP w związku z COVID-19. Skupimy się wyjątkowo na porozumieniach.

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2020-05-11
Komentarze: 1

Zobacz więcej ...

foto

Płaca minimalna 2020 brutto netto i Delegowanie

Płaca minimalna 2020 brutto netto i Delegowanie do Polski pracowników Leasing Pracowniczy opłacalność wynajmu cudzoziemców. Leasing pracowniczy jest jeszcze częściej stosowany poprzez firmy szukające oszczędności. W skrócie leasing pracowniczy polega na wykonywaniu przez pracownika pracy u innego pracodawcy przez okres ustalony w porozumieniu zawartym.

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2020-02-17
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

W dniu 1 stycznia 2019 r wchodzą w życie

W dniu 1 stycznia 2019 r. wchodzą w życie przepisy zmienionego Kodeksu Pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych dodatkowo ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Równocześnie zacznie posiadać moc prawną nowe rozporządzenie określające sposób prowadzenia i obsługi dokumentacji pracowniczej, w szczególności akt osobowych, także w postaci papierowej, w jaki sposób i elektronicznej. Nowy stan prawny pozwoli na elektronizację dokumentacji pracowniczej, czyli wyważony zostanie.

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2020-02-11
Komentarze: 1

Zobacz więcej ...

foto

kadry i płace program darmowy PPK to

kadry i płace program darmowy. PPK to nowa gatunek zbierania na emeryturę. Mają one zagwarantować godne życie podczas jesieni życia. Zanim jednakże zaczniemy stosować z PPK pracodawcy muszą napełnić związanych z tym formalności. Na szkoleniu dowiedzą się Państwo kogo mieści PPK również jaka jest procedura tworzenia PPK. Wszyscy zatrudniający pracowników i zleceniobiorców (w szczególności podmioty.

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2020-01-30
Komentarze: 1

Zobacz więcej ...

Copyright © 2019 kurs kadry i płace online opinie