ZFŚS

foto

jaka kwota z ZFŚS w dobie koronawirusa

jaka kwota z ZFŚS w dobie koronawirusa jest wolna od podatku obecna sytuacja zmienia działanie firm, jednakowoż wprowadza dodatkowo wiele zmian w funkcjonowaniu artykułów prawa pracy. Zapraszamy do udziału w blog ZFŚS i inne benefity pracownicze w dobie koronawirusa, podczas którego dowiedzą się Państwo jakim sposobem redukować koszty złączone z ZFŚS – likwidacja, zawieszenie,.

Kategoria: ZFŚS
Dodany: 2020-05-11
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Zasada jedności funduszu świadczeń Zaliczanie

Zasada jedności funduszu świadczeń. Zaliczanie wynagrodzeń do kosztów uzyskania przychodów. Polskie firmy delegują do pracy za granicą przeszło tys. najwięcej w UE pracowników, z czego około tyś. podmiotów wysyła do innych państw więcej niż osób. Polscy pracownicy wykonują usługi głównie w branży budowlanej, transportowej dodatkowo usługach opieki nad osobami starszymi. Warto lecz wiedzieć, kiedy świadczenie pracy pozycja granicami Polski należy.

Kategoria: ZFŚS
Dodany: 2020-04-17
Komentarze: 1

Zobacz więcej ...

foto

Tworzenie funduszu w trakcie roku

Tworzenie funduszu w trakcie roku. Kwalifikacja umów cywilnoprawnych. Polskie firmy delegują do pracy za granicą z okładem tys. najwięcej w UE pracowników, z czego około tyś. podmiotów wysyła do innych państw więcej niż osób. Polscy pracownicy wykonują usługi głównie w branży budowlanej, transportowej dodatkowo usługach.

Kategoria: ZFŚS
Dodany: 2019-12-05
Komentarze: 2

Zobacz więcej ...

Copyright © 2019 kurs kadry i płace online opinie